Коя е първата монета, която придобихте?

22
2
pronas
03.11.2025, 19:41
  • 3 ноември 2025, 20:03
    rachevsfcbg
    Първата ми монета е 2 лева ''Климент Охридски'' 1966г.
  • 3 ноември 2025, 19:43
    pronas
    5 лева 1894г.

Трябва да сте влезли в профила си, за да коментирате.